VŠE CO VÁS ZAJÍMÁ 

APEZA MODULOVÉ DOMY JSOU SYNONYMEM VYSOKÉ KVALITY A CENOVÉ DOSTUPNOSTI 


Vlastnit kvalitní dům za dostupnou cenu, který je navíc ekologický? Ano, s námi to možné je. Níže najdete vše, co vás zajímá.

APEZA MODULOVÉ DOMY, TO JE SYNONYMUM VYSOKÉ KVALITY  A CENOVÉ DOSTUPNOSTI
Nízkoenergetické modulární domy APEZA si můžete nakonfigurovat dle svých představ. Vše co vás zajímá najdete v tomto článku.


Proč si vybrat modulární dům od společnosti APEZA? 

Nabízíme řešení v podobě modulárního domu, který je nabízený společně se základní deskou, a to již od necelých 3 milionů korun.  

Vyrábíme a stavíme pouze z vysoce kvalitních materiálů a až s o 70 % menším stavebním odpadem a energetickou náročností na stavbu. 

Jsme český výrobce modulárních domů a chat. Stavíme na společenské odpovědnosti  
a myšlence udržitelného bydlení s respektem k přírodě.   


Za jak dlouho můžete začít bydlet? 

Začít bydlet můžete bez problémů již 2 až 4 měsíce od podpisu smlouvy

Modulární výstavba spočívá v montáži předem vyrobených částí domu, které přepravujeme až 
na místo pro montáž. Díky danému způsobu stavby docílíme minimalizace odpadu a nižších nákladů  
na práci


Vše co vás zajímá ke kvalitě … 

V APEZE používáme pro stavbu modulárních domů a chat pouze vysoce kvalitní materiály. Jako nosnou konstrukci používáme profily z pozinkovaného ocelového plechu. Všechny další stavební materiály jsou od renomovaných a certifikovaných výrobců stavebních materiálů určených pro suchou výstavbu. 

Výroba modulů probíhá v naší výrobní hale od úplného začátku až po finální práce. Tento proces nám umožňuje neustálou kontrolu nad všemi stavebními činnostmi našimi profesionály na modulární výstavbu, a to ve všech fázích konstrukce. Zároveň nejsme omezeni nepřízní počasí. 

Všechny naše moduly mají instalované naše vlastní unikátní rámy APEZA, u kterých vám garantujeme životnost 50 let. Jsou vyrobené tak, aby splnily všechny podmínky platného stavebního zákona. Odpověděli jsme na vše, co vás zajímá? Ne, čtěte dál.


Jaká je energetická náročnost modulárního domu? 

Všechny naše modulární domy a chaty APEZA stavíme ve standardu nízkoenergetického domu, případně velmi úsporného domu či chaty.  

U nás máte k dispozici výběr všech energeticky úsporných technologií vytápění, rekuperace, přípravy TUV apod. Od solárních panelů, přes tepelná čerpadla až po retenční nádrže.  

Například i díky oknům a tepelným izolacím, které používáme, stavíme domy v pasivním režimu. Vše vám umíme zajistit a dodat do domu na klíč. 


Lze si dům nakonfigurovat i mimo nabízené ukázky? 

Na našich webových stránkách jsou pouze základní sestavy modulárních staveb.  

Vzhledem k možnostem našeho stavebního systému APEZA si můžete nakonfigurovat neomezené množství modulových sestav, velikostí, vybavení apod.   

V současné době vyrábíme moduly maximálních rozměrů 8,5 x 3,5 m. Velikost modulů je omezena pouze možnostmi přepravy těchto modulů po komunikacích. Systém APEZA umožňuje stavbu až 4 podlažní budovy. 


Co všechno za vás APEZA vyřídí? 

Náš APEZA tým za vás umí kompletně vyřídit celý legislativní proces výstavby domu či chaty. Součástí prodejní ceny modulu je konfigurace a vizualizace domu a chaty.  

Všechny následné kroky vedoucí k vydání stavebního povolení pro zákazníka zajistí naše společnost nebo projektant, kterého vy sami pověříte. APEZA je synonymem pro inovace v bydlení. Zavázali jsme se k trvalému zlepšování našich produktů a služeb, abychom našim klientům nabídli to nejlepší. A přitom stále sledujeme naše hlavní hodnoty: rychlost, kvalitu, udržitelnost a design.  

Revoluce v bydlení je nyní tady! A my jsme připravení být vaším průvodcem na této cestě. S APEZA můžete očekávat více než jen dům. Můžete očekávat budoucnost.   

Kontaktujte nás dnes a pojďme společně vytvořit váš vlastní modulární dům – VÁŠ NOVÝ DOMOV. 

Rádi se dozvíte více o našich novinkách, stavbách i tipech? Sledujte nás na našich sociálních sítích … facebooku či instagramu.