3 moduly

Tři moduly

od 2425000 Kč bez DPH

eco
Nízkoenergetické provedení

70 m2

Užitná
plocha

59 m2

Zastavěná
plocha

Praktické a útulné bydlení pro rodiny

Dům má vše, co současná rodina potřebuje, a ještě i něco navíc. Stavba odráží naši filozofii, neplýtvá se místem, každý centimetr čtvereční je promyšlený a funkční. V prvním podlaží přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, technická místnost, a ložnice, která může být koncipována jako dětský pokoj. Nechybí moderní koupelna, chodba a zádveří. V prvním patře je ložnice, která je natolik velká, aby poskytla dostatek místa na odpočinek a ukládání věcí. Naproti je situován pokoj, který může sloužit jako pracovna, studovna, nebo například herna pro děti. Přidanou hodnotou domu je terasa s bioklimatickou pergolou, která splňuje čtyři základní funkce najednou. Chrání před sluncem, větrem, deštěm, ale i sněhem. Mezi zákazníky je tento stavební prvek velmi oblíbený. Dalším benefitem domu je velká střešní terasa.

Vlastnosti modulu

Šířka683 cmDispozice4+kk
Výška610 cmUžitná plocha70 m2
Délka858 cmZastavěná plocha59 m2

Více možností uspořádání

Konstrukce modelu

Rám

samonosná konstrukce z galvanicky ošetřených ocelových profilů šířky 100 mm.

Podlaha

izolace z minerální vata 160 mm + 50 mm EPS a parozábrana. Spodní deska je standardně OSB 3, desky Fermacell, laminátová podlaha, (vinyl, dlažba).

Dveře

venkovní – plastové vstupní dveře se skleněnou výplní nebo bez výplně. Standardní profily jsou v bílé barvě. Na přání je možné dodat profily v barvách RAL a imitaci dřeva (oboustranná nebo jednostranná barva). Vnitřní dveře standardní bílé interiérové. Možno v provedení s hliníkovým rámem.

Okna

plastové, dvojskla (na přání trojskla), které je vyrobeno ze pětikomorových plastových profilů. Standardní profily jsou v bílé barvě. Na přání je možné dodat profily v barvách RAL a imitaci dřeva (oboustranná nebo jednostranná barva). Možné v provedení s hliníkovým rámem

Stěny

kovový rám je z vnější strany opláštěný tepelně izolačními panely tl. 175 mm (případně 235 mm). Samotný kovový rám je vyplněný tepelnou izolací minerální vata 80 mm. Fasádu tvoří lakovaný plech (Cetris, omítka, případně dřevěný obklad). Z vnitřní strany rámu jsou sádrokartonové desky Knauf.

Koupelna

Sprchový kout 800 mm se skleněnou zástěnou a baterií, umývadlo 500 mm se skříňkou a baterií, zrcadlo, osvětlení nad zrcadlem, závěsné WC, elektrický topný žebřík, elektrický ohřívač vody 80 l, odvětrání koupelny, voděodolné sádrokartonové desky, hydroizolace, keramický obklad podlaha a stěna do výšky 2200 mm,

Střecha

tepelně izolační panel s plechovou lakovanou krytinou 150 mm + 150 mm minerální vata. Interiérovou část tvoří protipožární sádrokartonové desky opatřeny malbou. (případně tepelně izolační panel 235 mm plechová střešní krytina)