Navrhněte si vlastní dům či chatu

Postavíme vám bydlení vašich snů

Rychlost

Kvalita

Dostupnost

Udržitelnost

Vy máte představy o bydlení snů, my je zrealizujeme

Rádi byste měli bydlení, dle svých představ, ale žádný z našich návrhů nesplňuje na 100% váš vysněný dům? Nevadí. My vám sny o novém bydlení splníme. Vy máte dokonalou představu a my ji zrealizujeme.

Navrhneme a postavíme vám dům na klíč. Vaše bydlení tak bude jedinečné, výjimečné a originální. Prostě přesně dle vašich představ. Váš dům či chata bude odrazem vašich snů a přání.

Poradíme vám s nejvhodnějším řešením ať už jsou vaše požadavky jakékoli. Vaše sny o bydlení se stanou realitou. Díky našim zkušenostem nebudete tápat. Spolu vyřešíme zdánlivé problémy jako například složitější terén pozemku či správné rozložení místností apod.

Pojďte snít o vašem bydlení společně s námi …

Váš sen, náš individuální přístup = skvělé řešení bydlení

Kuchyň jako pro šefkuchaře

Rádi vaříte a trávíte s rodinou váš volný čas v kuchyni. Kuchyň je srdcem vašeho domova a to si zaslouží také nadstandardní pozornost.

Dětská herna

Vaše děti by si zasloužili pohádkový prostor, kde si budou hrát a vy je současně budete mít na dohled. Prostor, kde budou snít a zažívat svá malá dobrodružství. Kvalitní prostor, který s nimi poroste a do budoucna se může stát studovnou či místem, kam budou zvát své kamarády a trávit s nimi volný čas.

Luxusní šatna

Všechny ženy sní o své vlastní šatně. Kousku luxusu, který jim vykouzlí úsměv na tváří každý den.

Wellness v domě

Zažívat kousek luxusu a dopřát si odpočinek ve vlastním domě nemusí být jen sen. Každý den si můžete odpočinout ve vlastním wellness.

Velká garáž

Větší prostor pro vaše motorové miláčky ocení každý milovník aut, motorek či čtyřkolek. Zrealizujeme i tento váš sen.

Sny o bydlení
se mají plnit, …

proto si s námi sedněte a proberte je s námi…

Popište nám svou představu o dokonalém bydlení … s velkou garáží či luxusní kuchyní jako pro šéfkuchaře, kde se bude scházet celá vaše rodina nebo luxusní šatnou, která bude navazovat na vaši ložnici a soukromou koupelnu. Ať už je ten sen jakýkoliv, my uděláme vše proto, aby stal v blízké době realitou. Začneme individuálním návrhem projektu a skončíme realizací s předáním klíče od vaše snu.

Pojďte si s námi nezávazně popovídat
o vašem snovém bydlení

Kam přijedete?

APEZA group s.r.o.
K Moštěnici 265/8a
750 02 Přerov

Kdy?

Pondělí až pátek
Od 9:00 do 16:00

Musím se objednávat?

Ne, můžete přijet kdykoli v dané dny a hodiny. Pokud nám ale zavoláte nebo napíšete, rádi si speciálně na Vás vyhradíme více času, uvaříme Vám kávu a popovídáme si o všem, co Vás zajímá.