Jedno-modul

Chata 3

od 949000 Kč bez DPH

eco
Nízkoenergetické provedení

24 m2

Užitná
plocha

30 m2

Zastavěná
plocha

Praktické a útulné bydlení

Přejete si vlastní dům, ale nechcete nebo nemůžete si vzít velkou hypotéku, a navíc toužíte bydlet co nejdříve? Pak je pro vás ideálním řešením náš modulový Dům A o obytné ploše 24 m2 bez nutnosti zajištění stavebního povolení. Dispozičně je objekt velmi chytře řešený.
Obývací pokoj společně s jídelním a kuchyňským koutem je rafinovaně oddělený prostorem koupelny od ložnice, která si tak uchovává potřebné soukromí. Dům bezesporu nabízí praktické a útulné bydlení jak pro jednotlivce, tak i pro páry.

Vlastnosti modulu

Šířka358 cmDispozice1+kk
Výška330 cmUžitná plocha24 m2
Délka858 cmZastavěná plocha30 m2

Více možností uspořádání

Konstrukce modelu

Rám

samonosná konstrukce z galvanicky ošetřených ocelových profilů šířky 100 mm.

Podlaha

izolace z minerální vata 160 mm + 50 mm EPS a parozábrana. Spodní deska je standardně OSB 3, desky Fermacell, laminátová podlaha, (vinyl, dlažba).

Dveře

venkovní – plastové vstupní dveře se skleněnou výplní nebo bez výplně. Standardní profily jsou v bílé barvě. Na přání je možné dodat profily v barvách RAL a imitaci dřeva (oboustranná nebo jednostranná barva). Vnitřní dveře standardní bílé interiérové. Možno v provedení s hliníkovým rámem.

Okna

plastové, dvojskla (na přání trojskla), které je vyrobeno ze pětikomorových plastových profilů. Standardní profily jsou v bílé barvě. Na přání je možné dodat profily v barvách RAL a imitaci dřeva (oboustranná nebo jednostranná barva). Možné v provedení s hliníkovým rámem

Stěny

kovový rám je z vnější strany opláštěný tepelně izolačními panely tl. 175 mm (případně 235 mm). Samotný kovový rám je vyplněný tepelnou izolací minerální vata 80 mm. Fasádu tvoří lakovaný plech (Cetris, omítka, případně dřevěný obklad). Z vnitřní strany rámu jsou sádrokartonové desky Knauf.

Koupelna

Sprchový kout 800 mm se skleněnou zástěnou a baterií, umývadlo 500 mm se skříňkou a baterií, zrcadlo, osvětlení nad zrcadlem, závěsné WC, elektrický topný žebřík, elektrický ohřívač vody 80 l, odvětrání koupelny, voděodolné sádrokartonové desky, hydroizolace, keramický obklad podlaha a stěna do výšky 2200 mm,

Střecha

tepelně izolační panel s plechovou lakovanou krytinou 150 mm + 150 mm minerální vata. Interiérovou část tvoří protipožární sádrokartonové desky opatřeny malbou. (případně tepelně izolační panel 235 mm plechová střešní krytina)